Strona główna » Aktualności » Gazeta Senior grudniowy numer – link do e-wydania

 
 

Gazeta Senior grudniowy numer – link do e-wydania

 
Grudniowe wydanie Gazety Senior właśnie się ukazało. Staraliśmy się, aby w natłoku negatywnych informacji znaleźć te, które dają nadzieję. Nasi redaktorzy-seniorzy dzielą się z Wami swoimi metodami na życie w pandemii.

Grupa 31 muzykujących amatorsko seniorów z Koszalina i okolic nagrała teledysk z piosenką pt. „W domu jest fajnie”. Teledysk i piosenka robią furorę w sieci. Rozmawiamy o narodzinach tego niezwykłego projektu.

Nasz redakcyjny kolega Andrzej Wasilewski wydał swoją kolejną książkę pt. Ścieżki losu. Jest to saga obejmująca okres „od niepodległości do niepodległości” przez pryzmat dwóch rodzin, które stają się jedną rodziną, ale nie bardzo im to wychodzi. O licznych inspiracjach i motywacjach, procesie tworzenia książki od napisania do wydania rozmawiamy z autorem. Ciekawi lektury? Można zamówić ją bezpiecznie bez wychodzenia z domu.

I wiele, wiele innych tematów także komentarzy do bieżącej sytuacji.
E-wydanie do przeczytania dostępne pod linkiem tutaj.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się jeszcze przed świętami 16 grudnia. Już dziś zapraszamy do lektury.

Biblia w wersji dźwiękowej, brzmi interesująco? BIBLIA AUDIO przybliża teksty Starego i Nowego Testamentu. Oprawa muzyczna i słowo mówione jest dla nas łatwiej przyswajalne niż tekst pisany, a słuchowisko potrafi odkryć przed nami szczegóły, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Teksty biblijne zostały nagrane na podstawie przekładu Biblii Tysiąclecia, a wzięli w nich udział tacy polscy aktorzy, jak chociażby Anna Dymna, Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska, Jan Englert, Wojciech Malajkat czy Franciszek Pieczka. Polecamy gorąco na prezent. Pięknie opakowane można zamówić bezpiecznie bez wychodzenia z domu.. Obejrzyj film o biblii audio pod linkiem.

Jeszcze więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Redakcja Gazety Senior życzy miłej lektury i dużo zdrowia.

Udanego dnia
Linda Matus
Redaktor Naczelna „Gazety Senior”