Strona główna » Aktualności » Dzień Kobiet i Mężczyzn

 
 

Dzień Kobiet i Mężczyzn

 

           Ach, co to był za wieczór! Panie przyszły wystrojone, wyczesane, a staranne makijaże podkreślały nieprzemijającą kobiecość. Panowie z szarmanckim uśmiechem podawali filiżanki z pachnącą kawą, kolorowe ciastka zdobiły stoły, a w wazonach stały bukiety tulipanów.
           Zagrała muzyka i na scenę z impetem wkroczyły nasze gwiazdy. Nasze najpiękniej ubrane modelki, wyprostowane jak struny, z lekkością motyla, zawijały falbanami, podrzucały rozpuszczone pasma włosów i kokietowały zdumionych naszych Panów nie bacząc na towarzystwo ich żon. To efekt wielogodzinnych ćwiczeń, ale opłaciło się. Kobieta, gdy jest szczęśliwa, promieniuje i emanuje tą radością na otoczenie. Gromkie brawa były dowodem opłacalności tych starań.
           Panowie też dali popis swoich talentów. Urok i czar mają wrodzony, makijaż im niepotrzebny, nawet bez golenia są atrakcyjni. Bo tak już ten świat jest urządzony.
Jednak popis wokalny naszego TRIO, był niczym występ legendarnych Trzech Tenorów. Choć to było jednak lepsze, bo nasze i bliskie naszym sercom. Dowodem były bisy i gromkie brawa.

           Wręczony tradycyjny tulipan i rajstopy, przypomniały nam dawne Święto Kobiet
i młode lata.
   Liczymy na dalsze doskonalenie umiejętności naszych zdolnych studentów i będziemy z niecierpliwością oczekiwać kolejnych występów. 
  
    DZIĘKUJEMY ARTYSTOM I ORGANIZATOROM

Zdjęcia w galerii

Obserwowała z zazdrością i opisała L.J.