Strona główna » Aktualności » Święto seniorów w Krakowie!

 
 

Święto seniorów w Krakowie!

 

3000 uczestników I Ogólnopolskich Senioraliów, I Małopolski Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku, 50 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, 26 panelistów, barwny korowód wokół krakowskiego Rynku Głównego oraz Dzień Zdrowia Seniora z bezpłatnymi wykładami i badaniami profilaktycznymi – to niektóre z licznych atrakcji pierwszej edycji Ogólnopolskich Senioraliów!

W tym roku Stowarzyszenie Manko wydawca ogólnopolskiego magazynu „Głos Seniora” oraz twórca programu Ogólnopolskiej Karty Seniora oferującej zniżki i promocje u ponad 170 partnerów na terenie całego kraju pragnie bardzo serdecznie zaprosić na kolejną odsłonę największego wydarzenia dla seniorów w Polsce. Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich seniorów do uczestnictwa w święcie, które w całości dedykowane jest seniorom.

Wierzymy, że każda osoba zasługuje na szacunek, dlatego pragniemy II Ogólnopolskimi Senioraliami walczyć z stereotypem osoby starszej jako wykluczonej z życia kulturalnego i towarzyskiego.

Wierzę, że planowane wydarzenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i da możliwość do wspólnego świętowania w dniach 5-7 czerwca 2015 roku!

W razie pytań służę pomocą.

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Borek
Asystent ds. PR
Stowarzyszenie MANKO
tel. 12 429 37 28
e-mail: senioralia@manko.pl

Zapraszamy_na_Senioralia

Tags: ,