Strona główna » Ogłoszenia » Małopolski Dzień Seniora w Krakowie

Małopolski Dzień Seniora w Krakowie

ZAPROSZENIE
Już za dwa dni – w sobotę 28 listopada w Krakowie odbędzie się Małopolski Dzień Seniora. Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora wraz z Instytutem Pracy Socjalnej UP serdecznie zaprasza od godziny 10:00 do auli Uniwersytetu Pedagogicznego na ul. Podchorążych 2 w Krakowie.

W programie przewidujemy m.in.:
·  Dwa wykłady zorganizowane w ramach kampanii Oszczędny Senior, która jest realizowana we współpracy Stowarzyszenia MANKO z Narodowym Bankiem Polskim. Będą one dotykać zagadnień związanych z ekonomią i finansami oraz odpowiednim gospodarowaniem wydatkami, inwestowaniem, czy oszczędzaniem.,
·  Wykład prozdrowotny specjalistów z Uzdrowiska Nałęczów, znanego z leczenia chorób układu krążenia. Wykład „Serce Twoim skarbem” będzie dotyczył przede wszystkim tematyki kardiologicznej, życia po zawale, profilaktyki, czy leczenia chorób układu krążenia,
·  Stoiska z bezpłatnymi badaniami i poradami,
·  Uroczystą galę finałową zwieńczającą konkurs Opowiedz Nam Swoją Historię. Jego celem było propagowanie opowieści z życia seniorów podkreślenie ich edukacyjnej, społecznej i integracyjnej wartości. W inicjatywę zaangażowali się także znani Seniorzy (m.in. Helena Norowicz, Aleksander Doba, DJ Wika, Dziarski Dziadek), a na gali zostaną przedstawione ich opowieści. Ponadto, przedstawiona zostanie zwycięska historia oraz zostaną wręczone nagrody.

Wstęp i udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Więcej informacji na stronie internetowej:
www.glosseniora.pl

Zapraszamy Wszystkich serdecznie!