Strona główna » Aktualności » Czerwcowy numer Gazety Senior – link do wydania

 
 

Czerwcowy numer Gazety Senior – link do wydania

 
Dzień dobry Państwu, czerwcowe wydanie Gazety Senior już jest dostępne. Co czeka na Czytelników w numerze? Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie nowe dojrzałe twarze, więcej szczegółów w numerze. I to nie jedyna okazja do zrobienia kariery na emeryturze, którą znajdziecie w wydaniu!

Chcemy zachęcić do wyruszenia w drogę dosłownie, jak i w przenośni. Mówi się, że każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. To prawda, ale w gruncie rzeczy każda wyprawa zaczyna się, lub kończy…, w naszej głowie. Mnóstwo inspirujących materiałów do refleksji, inspiracji i wyruszenia we własną niepowtarzalną drogę życia. Nigdy nie jest za późno.

Polski ład rozpalił emocje i liczydła, czy słusznie? Polecamy analizę dr. Rafała Bakalarczyka i Jurka Dudzika. Ostrzegamy przed oszustwem na spis powszechny. Sprawdzamy, czy pojawi się bon turystyczny dla seniorów. I wiele, wiele innych.

Poniżej tematy wybrane specjalnie dla Ciebie! Jeszcze więcej aktualnych informacji znajdziesz na GazetaSenior.pl

Nie tylko z okazji Światowego Dnia Nadciśnienia Tętniczego, przypominamy, jakie są prawidłowe wartości ciśnienia tętniczego, dlaczego senior powinien je stale monitorować i jak to robić skutecznie w domu. NADCIŚNIENIE TĘTNICZE dotyka aż 70% seniorów! Bądź zdrowy, mierz ciśnienie!

Tyle się mówi o naszych sercach. Ale czy naprawdę umiemy słuchać, co mają nam do powiedzenia? Czy w pogoni za codziennymi sprawami umiemy zatrzymać się i poświęcić chwilę naszemu zdrowiu? – te pytania stawia ekspertom Wojciech Malajkat. Obejrzyj WIDEO!

Z okazji Dnia Matki podpowiadamy, jaki telefon pozwoli rodzinie być stale w kontakcie. Do wyboru są proste i wygodne modele, tradycyjne i bezpieczne lub nowoczesne i wszechstronne. Dziś nawet klasyczny telefon może być przydatnym gadżetem wyposażonym w aparat fotograficzny, radio bądź aplikacje zapewniające rozrywkę. Sprawdź!

Jak oceniać pontyfikat Benedykta XVI? Kim naprawdę jest Joseph Ratzinger i co takiego się wydarzyło, że po ośmiu latach Benedykt XVI ustąpił z urzędu? Czy była to desperacja, czy akt odwagi? Premiera nakładem Wydawnictwo Znak FRAGMENT książki specjalnie dla Czytelników Gazety Senior! Przeczytaj TUTAJ

Tysiące czytelników pokochało serię Hanny Greń z detektyw Dionizą Remańską. Po „Wiosce kłamców”, „Więzach krwi” i „Piątym przykazaniu” czas na „Miasto głupców”. Jaką tajemnicę kryje dom w Jasieniu i co przytrafiło się jego mieszkańcom? „Miasto głupców” już w sprzedaży Rozwiązanie zagadki jest zaskakujące!

Jeszcze więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Redakcja Gazety Senior życzy miłej lektury i dużo zdrowia.

Udanego dnia
Linda Matus
Redaktor Naczelna „Gazety Senior”